Jak se stát členem

Oslovila Vás naše činnost, máte zájem o přírodu a vše s ní související a chtěli byste rozšířit naše řady? Rádi Vás mezi sebe přivítáme.

Co je potřeba učinit:

• Vyplnit přihlášku (ke stažení ZDE)
  • Poslat přihlášku na e-mailovou adresu:
    ing.florian@gmail.com
    klubhabrovchrudim@seznam.cz
  • Spolu s přihláškou přiložit i Váš medailonek - inspiraci k jeho sepsání naleznete ZDE

Další důležité informace:

Roční příspěvek výdělečně činného člena základní organizace ČSOP činí 300,- Kč, nevýdělečného člena (děti, studenti, nezaměstnaní, důchodci) 100,- Kč a důchodce nad 70 let 50,-Kč.

Preferujeme rodinné členství, tj. společné členství alespoň dvou osob z jedné rodiny, z nichž nejméně jedna je starší 18 let. Předností rodinného členství je, že se platí jednotný roční členský příspěvek 350,- Kč pro libovolný počet členů rodiny. Pro tyto účely se za rodinu považují i společně žijící partneři, prarodiče s vnoučaty apod., pokud se uvedou v přihlášce. Každý z nich se účastní činnosti ZO, právo volit však mají jen členové rodiny starší 15 let, voleni do funkcí v orgánech ČSOP mohou být jen členové starší 18 let.

Příspěvky odvádí základní organizace Ústřední výkonné radě ČSOP. Vlastní činnost základní organizace je zajištěna na bázi dobrovolnictví, v případě ZO ČSOP Klub ochránců SPR Habrov také z prací zajišťovaných v "Jedličkách" - v sousedství přírodní památky "Ptačí ostrovy" v Chrudimi, v přírodní rezervaci Habrov a z dotací na péči o chráněná území nebo i z příspěvků, poskytovaných Úřadem práce nezaměstnaným pracovníkům, které základní organizace zaměstná.