Beseda - Na kole do práce i do přírody

22. 8. 2015

Další čtvrteční beseda chrudimské ZO ČSOP Klub ochránců SPR Habrov se tentokráte uskutečnila ve spolupráci s Místní akční skupinou Chrudimsko 20. srpna 2015 na Městském úřadu.

Kromě členů ZO a starostů dotčených obcí, se jí účastnili i další zájemci o tuto problematiku. K návrhu cca 40 km cyklistických stezek a tras se v diskusi vyjádřili pracovníci Městského úřadu Chrudim – Ing. Martin Klimek, vedoucí odboru dopravy a Ing. Petr Kopecký, vedoucí odboru územního plánování a regionálního rozvoje, Ing. Iva Bosáková – vedoucí pracoviště Státního pozemkového úřadu Chrudim a Vlastimil Škvára – předseda oblastního výboru Klubu českých turistů Pardubického kraje.

Ing. arch. Jan Florian – předseda spolupořádající ZO ČSOP, požádal Ing. Kopeckého o pomoc při grafickém zpracování návrhu. Tato pomoc byla přislíbena. K dopracování návrhu podle výsledků diskuse byla operativně dohodnuta další schůzka s manažerem MAS Tomášem Černým. Schůzka se uskuteční do konce srpna, případně začátkem září, tak, aby se stal součástí implementační části strategie MAS a dílčí akce jednotlivých obcí mohly být prostřednictvím MAS podporovány z Integrovaného regionálního operačního programu. Ještě před uzavřením strategie bude zveřejněn jak na stránkách ZO, tak MAS k širší diskusi.

ing. arch. Jan Florian

Náhledy fotografií ze složky Na kole do práce i do přírody